דף הבית
אודותינו
בר מצווה בכותל
תהלוכות לבתי ספר
תמונות
וידאו
המלצות
מאמרים
צור קשר
בר מצווה בכותל בחורף / פריאל יהב
 
לקראת תקופת החורף, רבים פונים אלי בשאלות ובהתלבטויות בנוגע לעריכת אירוע בר המצווה של הבן בכותל  "האם ניתן לערוך בר מצווה בכותל בחורף ? מה עושים? ואם ירד גשם? זה לא מקלקל את האירוע ?.." 
 
תשובות לשאלות אלו ניתן לענות רק לאחר ניסיון רב של הפקת אירועי בר מצווה בכותל. מניסיוני הרב של מאות אירועים אני יכול לומר שבר מצווה תחת מטר של גשם יכול להיות חוויה שתזכרו אותה לכל החיים כיום בלתי נשכח ומהנה!
 
תהלוכת שופרות ומתופפים בגשם
 
מניסיוני הרב, כל תהלוכות שופרות ומתופפים לכותל שהפקתי וערכתי בזמן גשם היו תהלוכות שמחה בל ישכחו. הקצב, השירה והריקודים (עם הגשם ובין הטיפות) הופכים להיות חוויה מרתקת ושמחה לכבוד חתן בר המצווה. כשהשמחה גדולה יותר- החוויה גדולה יותר.
 
האירוע עצמו ברובו איננו תחת גרמי השמים. טקס עלייה לתורה בכותל נערך במבנה מקורה. ארוחות בוקר וצהרים ניתן לתכנן במקומות סגורים ונוחים ובאווירה קסומה.
 
טקס קריאת התורה בכותל

בימים גשומים "הקרן למורשת הכותל" לא מאפשרת הוצאת ספרי תורה לרחבת הכותל בשל החשש מפגיעה בספרי התורה. בשל סיבה זו טקס העלייה לתורה בכותל נערך במבנה מקורה הנקרא "קשת וילסון" הנמצא בצד הצפוני של רחבת הכותל המערבי. 

הנשים בטקס מתכנסות "בעזרת הנשים" הממוקמת במבנה זה (הכניסה מ"מנהרות הכותל") ומקבלות אוזניות בתיאום עם מורשת הכותל על מנת לשמוע את קריאת התורה של חתן בר המצווה.  טקס העלייה לתורה של חתן הבר-מצווה בכותל מלווה בשירה ותוכן ייחודי וערכי המעצים את המעמד בכותל.

ישנן אפשרויות נוספות לעריכת טקס העלייה לתורה, אולם - לא משנה באיזו אפשרות אשר תבחרו זה יהיה מעמד מרגש ואירוע חוויתי שהוא בהחלט לא פחות מוצלח מבר מצווה הנערכת בקיץ.     

לכל שאלה אתם מוזמנים להתקשר :

"פריאל הפקות" -  טל'   050-5788399

יחד נתכנן את היום המרגש לבנכם.

נפגש בשמחות,

פריאל 

תמונות

וידאו

המלצות

פייסבוק | Facebook
 
כל הזכויות שמורות לפריאל יהב טל' 050-578-8399
לייבסיטי - בניית אתרים