דף הבית
אודותינו
בר מצווה בכותל
תהלוכות לבתי ספר
תמונות
וידאו
המלצות
מאמרים
צור קשר

בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

בשנים האחרונות הפך הכותל המערבי למוקד משיכה למשפחות רבות, המעוניינות לחגוג את אירוע בר המצווה של הבן באווירה מיוחדת יותר, ובעיקר – שונה. בר מצווה בכותל המערבי בירושלים הוא הזדמנות לשלב גם לא מעט אטרקציות במהלך היום, אטרקציות המספרות את סיפורה של העיר הנפלאה הזו ובעיקר הופכות את האירוע עצמו למקורי ומעניין הרבה יותר.

מרכז שרשרת הדורות - אם אתם מתכננים בר מצוה בכותל ומחפשים אטרקציה מעניינת שתוכלו לשלב אותה באירוע, מרכז שרשרת הדורות הוא אתר שכדאי לעצור בו. מדובר במוזיאון, הממוקם בסמוך לכותל המערבי, המתמקד בשרשרת דורותיו של העם היהודי לאורך השנים, תוך התייחסות אל העיר ירושלים עצמה. המוזיאון כולל מנהרה המובילה אל חללים שונים, שבהם יצירות שונות מזכוכית, משחקי אור, עשן וגם קול וכמובן מיצגים ארכיאולוגיים עתיקים מאד.

  • מנהרות הכותל - במסגרת ארגון בר מצווה בכותל, כדאי לשלב גם ביקור במנהרות הכותל. מדובר באתר מרתק במיוחד, הכולל מחילות תת קרקעיות, העוברות לאורכו של כל הכותל המערבי ואף מתחת לרובע המוסלמי שבעיר העתיקה של ירושלים. מחילות אלו כוללות גם מבנים מתקופת ימי הביניים, מתקופת הבית השני וגם מהעת העתיקה שמספרים את סיפורה של העיר ושל תושבי המקום. הכניסה אל מנהרות אלו היא מחלקה הצפוני של רחבת הכותל.
  • מעלית הזמן - חגיגת בר מצווה בכותל המערבי מוכרחה לשלב גם ביקור במעלית הזמן, הנחשבת לאחת האטרקציות הפופולאריות בירושלים. מי שחוגג בר מצוה בכותל כדאי לו ולאורחיו להגיע אל מעלית הזמן, היוצאת אל מסע מרתק במיוחד לאורך תקופות שונות בהיסטוריה של העיר. מעלית הזמן מציעה חוויה שאין כמותה עם שלל של הפעלות אינטראקטיביות המתאימות לכל הגילאים. המעלית, שכוללת 102 מושבים, יוצאת למסע בזמן ומספרת את סיפורה של ירושלים, סיפור בן אלפיים שנה.
  • מרכז דוידסון - הנה רעיון לאטרקציה נוספת, המתאימה גם היא לאירוע כמו בר מצווה בכותל המערבי בירושלים. מרכז דוידסון, הידוע כגן הארכיאולוגי של העיר ירושלים, כולל שרידים ארכיאולוגיים עתיקים מאד מתקופות שונות. המרכז, הנחשב למרכז תיירותי חדשני מאד, כולל תצוגה באמצעות מכשור מתקדם העוזר להכיר את העיר ואת ההיסטוריה שלה. בנוסף, מציג מרכז דוידסון גם מודל וירטואלי מיוחד מאד של הר הבית, כפי שהיה בתקופת הבית השני וכן גם סרט תיעודי מרתק – יומן חפירות, המספר על החפירות שבוצעו במקום לאורך השנים.

ניתן כמובן לשלב אטרקציות נוספות ומיוחדות לא פחות באירוע כזה, שיכולות גם הן להפוך אותו למעניין ומיוחד יותר. בכל מקרה, מומלץ לתכנן את הביקור בעיר ואת האירוע כולו מראש, ובמידת הצורך גם להזמין כרטיסי כניסה לאתרים השונים. בחברת פריאל הפקות יעזרו לכם לארגן חגיגת בר מצווה בכותל המשלבת אטרקציות והפעלות מיוחדות שונות ולא פחות מכך - מקוריות.

 

תמונות

וידאו

המלצות

פייסבוק | Facebook
 
כל הזכויות שמורות לפריאל יהב טל' 050-578-8399
לייבסיטי - בניית אתרים