דף הבית
אודותינו
בר מצווה בכותל
תהלוכות לבתי ספר
תמונות
וידאו
המלצות
מאמרים
צור קשר

מתופפים לבר מצווה בכותל

אין כמו חגיגית בר מצווה עם כל בני המשפחה ובאחד המקומות הקדושים ומיוחדים בארץ – הכותל המערבי. וכדי להפוך אותה למיוחדת עוד יותר, אפשר לשלב בה אטרקציות והפעלות שונות, כמו מתופפים לבר מצווה בכותל, שיפזרו ניגונים ויוסיפו לא מעט שמחה וקצב לאירוע. בחברת פריאל הפקות יעזרו לכם לתכנן אירוע בר מצווה שונה, חווייתי ובעיקר כזה שכולם ידברו עליו.

ליהנות מאירוע מיוחד בכותל המערבי

אם אתם בעיצומו של ארגון בר המצווה של הילד שלכם ואתם מעוניינים באירוע קצת אחר, המשלב בין מסורת, רוחניות ואווירה מיוחדת, מה דעתכם על בר מצווה בכותל המערבי בירושלים? מסיבת בר מצוה בכותל יכולה להיות חוויה שאין כמותה, ובעיקר כשמדובר במקום רוחני כמו הכותל המערבי. מסיבת בר מצוה בכותל יכולה לשלב, במסגרתה, מגוון רחב של מאד של אטרקציות שיוסיפו לאירוע לא מעט ויהפכו אותו למשהו קצת שונה. מתופפים לבר מצווה בכותל הם אחת האפשרויות וללא ספק גם כזו שתוסיף הרבה קצב ושמחה. מדובר בקבוצה של מתופפים מטעמה של חברת פריאל הפקות, שתלווה את חתן הבר מצווה בכותל ותוסיף מקצבים מיוחדים ומוסיקה נפלאה. חבורת המתופפים, הכוללת מספר מתופפים בעלי ניסיון רב בתיפוף, תשתלב גם לאורכו של האירוע כולו ותשמיע מקצביה, תוך התאמה מלאה הן לסגנון האירוע והן למוזמנים עצמם.

קצב מיוחד בשילוב עם אטרקציות נוספות

מלבד המתופפים, אפשר לשלב במסגרת ארגון בר מצווה בכותל מבחר של אטרקציות נהדרות נוספות, שיעזרו גם הן להפוך את האירוע המרגש הזה לאירוע מקורי וקצת שונה. מכיוון שהכותל המערבי עצמו הוא אתר מיוחד מאד עם היסטוריה עשירה ועתיקה, אפשר לשלב גם סיור במקום עם הדרכה של מדריך מקצועי, הדרכה הכוללת סיפורים, מידע חשוב ובעיקר מעניין וגם הפעלות שונות במהלך ההדרכה. מדובר בפעילות נפלאה, המתאימה לכל הגילאים, הן למבוגרים שבחבורה וכמובן גם לצעירים, פעילות שנמשכת כמה שעות ומוסיפה לא מעט לאירוע עצמו.

בנוסף, ניתן לנצל את האתרים המיוחדים שבמקום, המהווים הם עצמם אטרקציה שאסור לפספס, וכן כזו שניתן לשלב בכל אירוע, לרבות בר מצוה בכותל. למשל, אפשר לעצור לביקור במנהרות הכותל, הצמודות לכותל המערבי, היכן שיתקיים טקס בר המצווה. אפשר לבקר במעלית הזמן המספרת את סיפורה של ירושלים, סיפור הכולל היסטוריה בת אלפיים שנה ושלל של אירועים מרתקים ומעניינים מאד. אפשר לעצור במרכז דוידסון, שהינו גן ארכיאולוגי ייחודי, הכולל שרידים ארכיאולוגיים מתקופות שונות, כמו מתקופת ימי בית ראשון, מהתקופה הביזאנטית וגם מהתקופה המוסלמית, הנחשבת לקדומה מאד ואטרקציות נוספות.

אטרקציות אלו ועוד, לצד קבוצת המתופפים שתלווה את חתן בר המצווה, יהפכו את האירוע שלכם למשמח עוד יותר ובעיקר לכזה עם ערך מוסך. במקום לבחור באפשרות של בר מצווה באולם אירועים או בגן אירועים גדול, אפשר לחגוג בר מצווה בכותל המערבי בירושלים וליהנות מיופי של חוויה!

 

תמונות

וידאו

המלצות

פייסבוק | Facebook
 
כל הזכויות שמורות לפריאל יהב טל' 050-578-8399
לייבסיטי - בניית אתרים